Boka bana
Bli medlem

Partner sökes

På denna lista kan medlemmar sätta upp sig som vill vara seriespelsreserver, som söker partner för kommande seriespelssäsong eller söker partner för turneringar. För att sätta upp dig på denna lista fyller du i formuläret: Partner sökes.
Vill ni stå med som WO-lag maila info@gbcbeach.com

Vi kommer inte att rensa listan mellan terminer, så om du vill ta bort dig från listan får du skicka ett mejl till info@gbcbeach.com, så tar vi bort dig.

Dam – spelare

Namn Seriereserv Partner serie Partner turnering Nivå Telefon Mail
Alice Andrews x 9 0706373804 alice@andrews.se
Alma Pira-Edman x x 4-6 0704157645 almapiraedman@gmail.com
Amanda Von Krusenstjerna x ?-? 0737383083 amandakrusenstierna@gmail.com
Annie Melbro x 7-9 0707888905 anniemelbro_1@hotmail.com
Camilla Pedersen x 6-8 0723764764 pedersenc@live.com
Desirée Allvin x 5-8 0736532023 raskamaja@hotmail.com
Emma Håkansson x 8-9 0703347479 emmahkansson@gmail.com
Emma Rosén x 3-5 0703159592 emma0rosen@gmail.com
Fredrika Zeidler x 8-9 0709239082 fredrika.zeidler@gmail.com
Frida Eriksson x ?-6 0733266317 friidaaahs@hotmail.com
Hanna Järpedal x x x ca 4-6 0735226421 hannajarpedal@gmail.com
Ida Håkansson x 4-6 0763468304 olofsson.ida@gmail.com
Jennie Ljunggren x 1-4 0732401563 jennie.ljunggren@hotmail.se
Jennika Andersson x 6-7 0708453572 Jennika.andersson@live.com
Joanna Kleinrock x ?-6 0724688079 Emblajoanna@hotmail.com
Joanne Lau x 7-9 0762661726 joanne.lau.511@gmail.com
Johanna Neumann x 4-6 0736249616 johannaneumann@hotmail.com
Johanna Sjöström x 3-4 0704335226 johanna.sjostrom@hotmail.com
Linda Grönberg x Elit-3 0701718862 linda.groonberg@gmail.com
Linda Hjalmarsson x 1-5 0768799054 linda_8239@hotmail.com
Lisa Christensen x 6-7 0739800345 liisachristensen91@gmail.com
Lisa Lindqvist x x x 6-8 0723232003 lisa.k.lindqvist@gmail.com
Lisa Schönning x 6-8 0702877699 lisa_schonning@hotmail.com
MajaStina Eriksson x x 3-6 0768603075 Majastinaa@hotmail.com
Nahid Mahmoudi x x 7-9 0768328252 mera_rosa@hotmail.com
Pauline Nilsson x x x 2-4 0709709715 paulinenilssonen@gmail.com
Rebecca Molander x x x vet ej 0702827199 rebeccamolander@hotmail.com
Rozita Akrami x 5-8 0762122714 rozita.akramy@gmail.com
Sandra Pettersson x 5-9 0793368268 sandra.pettersson.fridh@hotmail.com
Sara Helgesson x 6-8 0737064785 Sara.j.helgesson@hotmail.com
Sara Hellåker x 4 0739705438 Sara.hellaker@gmail.com
Sarka Gaisler x 3-6 0737745405 sarka@gaisler.se
Stefanie Fruhwürth x 3-5 0725184402 sfruhw@gmail.com
Tunde Fazekas x x x 9 0708904425 tunde.fazekas@movewalk.se
Yvonne Stenberg x 1-3 0702395750 yvonne.stenberg@antura.se
Zandra Gabrielsson x 1-3 0761824803 zandstorms@gmail.com

Herr – spelare

Namn Seriereserv Partner serie Partner turnering Nivå Telefon Mail
Alexander Andreasson x x x 9-11 0739695813 alletorgg@gmail.com
Andreas Bengtsson x 4-6 0703709040 andreas7506@gmail.com
Andreas Tovesson x 5-8 0730280630 Andreas.tovesson@gmail.com
Axel Kjörk x Elit-4 0722372730 axelkjork@gmail.com
Daniel Druve x 3-4 0765433541 daniel.druve@gmail.com
Daniel Santana x 6-9 0739591058 daniel.santana@flexlink.com
David Andersson x 7-9 0704666261 David.Andersson1980@gmail.com
Emir Methani x 9-11 0704821031 Mremir.mt@gmail.com
Erik Liedner x 9-11 0703789276 erik_liedner@hotmail.com
Freddy Wenner x 9-11 0706646187 LFWenner@gmail.com
Fredrik Bjärnlid x 7-9 0702236037 fredrik.bjarnlid@gmail.com
Fredrik Wängberg x 9-11 0708138942 cfwangberg@gmail.com
Gustav Hagström x 4-8 0737351494 hagstrom93@gmail.com
Jesper Ström x 9-11 0703295560 karljesperstrom@gmail.com
Johannes Hall x 6-8 0793507595 johannes.hall@gmail.com
John Gidskehaug Lindström x 9-11 0705971129 johnlindstrom92@hotmail.com
Jonas Segelfeldt x 4-6 0727222444 jonas@segelfeldt.se
Lars Pettersson x 3-5 0729707050 lazze_04@hotmail.com
Lennart Flämig x 5-8 0793265313 Lennart.flaemig@gmail.com
Ludvig Lagerqvist x alla 0761839169 ludvig.lagerqvist@gmail.com
Markus Lampio x 4-6 0704713976 uddevallabc@hotmail.com
Martin Bengtsson x x x 7 0736420540 Martin.bengtsson96@gmail.com
Masoud Bokharaei x 9-11 0704363668 Masoud.bokharaei@gmail.com
Michael Hellman x 4-8 0728723955 Hellmanmichael1977@gmail.com
Mikael Martin Österdahl x 4-6 0738726742 mikacobain@hotmail.com
Niklas Johansson x 3-6 0722160407 niklas.johansson88@live.se
Ola Gustafsson x 9-11 0707603388 Ola.gustafsson84@gmail.com
Pär Berg x 5-8 0739027607 par.berg@gmail.com
Rickard Henriksson x 8-9 0703441733 rickardh84@hotmail.com
Valdemar Orrbeck x 4-8 0727272496 valdemar.jo@outlook.com
Viktor Gustafsson x Elit-3 0709721133 viiktor.gustafsson@gmail.com
Viktor Lennmalm x Elit-4 0739799419 viktor.lennmalm@hotmail.com

WO-lag, Dam

Namn Nivå Telefon Mail
Emma Håkansson/Amanda Gudmundson 8-9 0703347479 emmahkansson@gmail.com
Johanna Sjöström / Ylva Bergstedt 3-4 0704335226 johanna.sjostrom@hotmail.com

WO-lag, Herr

Namn Nivå Telefon Mail